Šambala, Toltékové a Blaničtí rytíři

Většina z nás alespoň o jedněch z nich určitě slyšela. Vznešení obyvatelé Šambaly, králoství kdesi v Himalájích, kteří všichni žijí osvíceným způsobem života. Toltékové, moudří předci Aztéků, kteří jim předali výdobytky svojí civilizace a pak záhadně zmizeli. Nebo žijí dodnes? Blaničtí rytíři, kteří spí pod zemí spánkem spravedlivých a až bude nejhůř, určitě nás přijdou zachránit.

Co na tom, že mnozí tvrdí, že Šambala nikdy neexistovala, takže ji nemohl nikdo najít, Toltékové byli krvelační stavitelé pyramid, kteří přinášeli lidské oběti a Blaničtí rytíři byli vlastně keltským výmyslem?

Když budete chtít a dovolíte si trochu uvolnit citlivost a představivost, můžete jejich energii ucítit v sobě. Energii osvícených Šambalanů, která vás nechá pocítit ticho posvátného, statečných Toltéků, která vám pomůže čerpat moudrost ze sebe i rytířské hrdinství, které vám pomůže bezpečně stanovit, opevnit a chránit vaše hranice. Stačí jen udělat si čas, obrátit pozornost do sebe a při meditativním rozjímání si dovolit pocítit volání nekonečnosti.